Spring direct naar: Team 5 , Team 6 , Team 7 , Team 8
Team 5
Ons vijfde team komt uit in de promotieklasse van de SBO.
Team 5
1
Albert Vasse
2
Thijs Aalbers
3
Wouter Jans
4
Jessica Groenewolt (c)
5
Bertus Bremer
6
Peter van Bart
7
Robert van Delden
8
Levi Nies
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
21-sep
Geen speelronde
1
2-nov
HSC-Stork 1
ESG Dr. Max Euwe 5
6,5 - 1,5
2
7-dec
ESG Dr. Max Euwe 5
WSG 1
2 - 6
4-jan
Geen speelronde
3
8-feb
WSG 2
ESG Dr. Max Euwe 5
1,5 - 6,5
4
8-mrt
ESG Dr. Max Euwe 5
Drienerlo in de nahand 1
1,5 - 6,5
5
29-mrt
ESG Dr. Max Euwe 5
ENO 1
3 - 5
6
12-apr
Hardenberg 2
ESG Dr. Max Euwe 5
6 - 2
7
10-mei
ESG Dr. Max Euwe 5
Herikon bv/Borne 1
2,5 - 5,5
Team 6
Het zesde team is het sterkste team van onze vereniging die deelneemt aan de avondcompetitie (en dus niet op zaterdag speelt). Het komt uit in de 1e klasse van de SBO.
Team 6
1
Albert Meek
2
Nadia Bloemendaal
3
Jarich v/d Molen
4
Dick Voorintholt
5
Frank Bijleveld (c)
6
Csaba Daday
7
Roger Brunet
8
Joop Mengels
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
1
28-okt
ENO 2
ESG Dr. Max Euwe 6
3,5 - 4,5
2
3-dec
ESG Dr. Max Euwe 6
WSG 3
5 - 3
3
6-feb
't Zwarte Paard 1
ESG Dr. Max Euwe 6
5,5 - 2,5
4
4-mrt
ESG Dr. Max Euwe 6
Almelo 2
3,5 - 4,5
5
24-mrt
Raalte 1
ESG Dr. Max Euwe 6
3,5 - 4,5
6
11-apr
Lonneker 2
ESG Dr. Max Euwe 6
2 - 6
7
6-mei
ESG Dr. Max Euwe 6
Holten 1
4,5 - 3,5
Team 7
Het zevende team komt uit in de 3e klasse avondcompetitie van de SBO.
Team 7
1
Niklas Wiedenhöft
2
Ronald Weber
3
John Muntendam
4
Jelle Tettelaar
5
Sjouke de Jong (c)
6
Yannic Husers
7
Axel Grunnikenmeijer
8
Aart-Jan Elsenaar
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
1
15-okt
ESG Dr. Max Euwe 7
ESG Dr. Max Euwe 8
3 - 5
2
31-okt
't Zwarte Paard 2
ESG Dr. Max Euwe 7
5,5-2,5
3
3-dec
ESG Dr. Max Euwe 7
Almelo 3
3,5-4,5
4
7-jan
Borne 2
ESG Dr. Max Euwe 7
4 - 4
5
4-feb
Vrije Ronde
6
4-mrt
ESG Dr. Max Euwe 8
ESG Dr. Max Euwe 7
3 - 5
7
25-mrt
ESG Dr. Max Euwe 7
't Zwarte Paard 2
6 - 2
8
11-apr
Almelo 3
ESG Dr. Max Euwe 7
3,5 - 4,5
9
6-mei
ESG Dr. Max Euwe 7
Borne 2
4 - 4
Team 8
Het achtste team komt uit in de 3e klasse avondcompetitie van de SBO.
Team 8
1
Gerard Hultink
2
Jeroen van den Belt
3
Onno van Teijens
4
Cor Butzelaar
5
Henk Snuverink
6
Dion Smink (c)
7
Tim de Haan
8
Ferdinand Booij
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
1
15-okt
ESG Dr. Max Euwe 7
ESG Dr. Max Euwe 8
3 - 5
2
31-okt
Vrije ronde
3
3-dec
ESG Dr. Max Euwe 8
't Zwarte Paard 2
3 - 5
4
10-jan
Almelo 3
ESG Dr. Max Euwe 8
6,5 - 1,5
5
4-feb
ESG Dr. Max Euwe 8
Borne 2
3 - 5
6
4-mrt
ESG Dr. Max Euwe 8
ESG Dr. Max Euwe 7
3 - 5
7
25-mrt
Vrije Ronde
8
10-apr
't Zwarte Paard 2
ESG Dr. Max Euwe 8
7 - 1
9
6-mei
ESG Dr. Max Euwe 8
Almelo 3
4,5 - 3,5
Laatst bijgewerkt: 06 juli 2014