Interne competitie 2019 - 2020:

 

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1 Rob Bertholee (A) 619,50 75 9 8 0 1 0 88,9 29 24 0 1Z 0 0 0 0
2 Achim Buendgen A) 443,50 74 7 4 2 1 0 71,4 20 8,75 -1 1Z 0 2 0 0
3 Luc Compagnie (A) 416,00 73 9 4 2 3 0 55,6 37 17,75 0 1W 0 0 0 0
4 Jasper Kamphuis (A) 382,00 72 8 4 0 4 0 50,0 25 10,5 0 1W 0 1 0 0
5 Sjaak Piest (B) 347,00 71 5 5 0 0 0 100,0 7 7 -2 2Z 0 4 0 0
6 Henk Bernink (A) 342,50 70 7 3 1 3 0 50,0 23,5 5,25 1 2W 0 2 0 0
7 Hysen Hajdari (A) 333,50 69 6 4 0 2 0 66,7 10 3 -1 2Z 0 3 0 0
8 Jan Willem Timmerman (B) 332,00 68 5 4 1 0 0 90,0 7,5 7,25 -1 1Z 0 4 0 0
9 Dinant Postma (A) 311,50 67 4 2 1 1 0 62,5 16,5 6,75 -1 1Z 0 5 0 0
10 Vincent Vleeming (A) 292,50 66 4 2 1 1 0 62,5 15 4,5 1 1W 0 5 0 0
11 Maarten Vinke (A) 283,00 65 2 2 0 0 0 100,0 6 6 0 1Z 0 7 0 0
12 Sjoerd van Willigen (A) 269,50 64 2 2 0 0 0 100,0 4 4 -1 1Z 0 7 0 0
13 Vlad Svarnovics (A) 266,00 63 1 1 0 0 0 100,0 3 3 1 1W 1 7 0 0
14 Niklas Wiedenhoft (B) 263,50 62 6 5 0 1 0 83,3 4,5 0 1 1W 0 3 0 0
15 Gerard Grotenhuis (A) 257,00 61 7 2 0 5 0 28,6 28,5 6,5 1 2W 0 2 0 0
16 Frank Kroeze (A) 255,00 60 3 3 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 6 0 0
17 Wahe Boghossian (B) 250,00 59 4 3 0 1 0 75,0 10 6 -1 1Z 0 5 0 0
18 Hans Plasman (A) 230,00 58 1 1 0 0 0 100,0 4 4 1 1W 0 8 0 0
19 Ton Ellenbroek (A) 225,00 57 3 1 1 1 0 50,0 13 2,5 0 1Z 0 6 0 0
20 Henk Snuverink (C) 214,00 56 8 6 0 2 0 75,0 14 9 -1 1W 0 1 0 0
21 Jarich van der Molen ((B) 212,00 55 4 4 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 5 0 0
22 Vigen Boghossian (B) 212,00 54 6 3 0 3 0 50,0 10 3 -1 1Z 0 3 0 0
23 Andre Langendijk (A) 210,00 53 6 2 0 4 0 33,3 13 0 0 1W 0 3 0 0
24 Dick Voorintholt (B) 199,00 52 4 3 0 1 0 75,0 8 6 -2 2Z 0 5 0 0
25 Ben Poelstra (B) 197,00 51 2 2 0 0 0 100,0 6,5 6,5 0 1W 0 7 0 0
26 Sjouke de Jong (C) 195,83 50 7 4 0 3 0 57,1 25 12,5 1 2W 1 1 0 0
27 Anne Veltman (A) 187,00 49 1 0 1 0 0 50,0 4,5 2,25 1 1W 0 8 0 0
28 Jasper de Jong (A) 175,00 48 1 1 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 8 0 0
29 Bob Even (C) 151,50 47 8 3 1 4 0 43,8 20 10,75 -2 3Z 0 1 0 0
30 Daniel Rabbers (B) 146,00 46 2 2 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 7 0 0
31 Vlad Rusu (C) 141,00 45 3 3 0 0 0 100,0 5 5 1 1W 0 6 0 0
32 Lammert Lefers (C) 140,50 44 6 3 1 2 0 58,3 7,5 2,25 -1 2Z 0 3 0 0
33 Onno van Teijens (B) 138,83 43 1 1 0 0 0 100,0 0 0 0 - 1 7 0 0
34 Sander van Rees (C) 126,00 42 2 2 0 0 0 100,0 10 10 0 1Z 0 7 0 0
35 Bhagi Vadvevu (C) 125,00 41 3 2 0 1 0 66,7 7,5 4,5 1 1W 0 6 0 0
36 Rob van der Lubbe (B) 113,00 40 1 1 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 8 0 0
37 Dante Chiappino (C) 108,00 39 2 2 0 0 0 100,0 4 4 0 1Z 0 7 0 0
38 Cor Butzelaar (C) 105,50 38 4 2 1 1 0 62,5 11 5,75 1 1W 0 5 0 0
39 Nordien Maduro (C) 92,67 37 6 1 0 5 0 16,7 22,5 4 0 1W 1 2 0 0
40 Veronique Boguslavskii (C) 89,33 36 2 1 0 1 0 50,0 7 4 0 1W 1 6 0 0
41 Cees Doevelaar (B) 86,00 35 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 9 0 0
42 Jelle Tettelaar (C) 80,00 34 3 3 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 6 0 0
43 Tommie van Ginkel (C) 79,00 33 1 1 0 0 0 100,0 3,5 3,5 1 1W 0 8 0 0
44 Ferdinand Booij (C) 74,50 32 9 4 0 5 0 44,4 15 4 0 1Z 0 0 0 0
45 Richard Spek (A) 66,00 31 2 2 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 7 0 0
46 Joop Mengels (B) 58,00 30 2 2 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 7 0 0
47 Gerard Assink (C) 56,00 29 9 4 0 5 0 44,4 20 0 3 3W 0 0 0 0
48 Elias Calvi (C) 52,50 28 2 0 1 1 0 25,0 5,5 1,75 0 1Z 0 7 0 0
49 Bas Bruins (C) 27,00 27 2 0 0 2 0 0,0 6,5 0 0 1Z 0 7 0 0

 

 

 

Seizoen 2018 - 2019:

 

Zomercompetitie

De zomercompetitie is geëindigd. De (eind)stand & uitslagen staan hier.

 

Interne competitie

Alle drie de competities zijn afgerond en traditiegetrouw volgen dan de Playoffs om het clubkampioenschap. Frank heeft er echter voor gezorgd dat we dit jaar geen Playoffs hebben, door in alle drie de gevallen de winst in de A-groep op te eisen en hiermee het clubkampioenschap direct zeker te stellen.
Clubkampioen SG Max Euwe 2018-2019 is dus Frank Kroeze.

Groepswinst in de voorjaarcompetitie (stand en uitslagen) is als volgt:
A-groep: Frank Kroeze
B-groep: Hysen Hajdari
C-groep: Lammert Lefers

Groepswinst in de wintercompetitie (stand en uitslagen) is als volgt:
A-groep: Frank Kroeze
B-groep: Vincent Vleeming
C-groep: Sjouke de Jong

Groepswinst in de najaarcompetitie (stand en uitslagen) is als volgt:
A-groep: Frank Kroeze
B-groep: Richard Spek
C-groep: Vigen Boghossian

 

Bekercompetitie

Frank mag zich Bekerkampioen 2018/2019 noemen. Hij versloeg Dinant in de finale.

Voor meer informatie: speelschema

 

Rapid competitie

Rob heeft de Rapid competitie gewonnen. De stand & uitslagen staan hier.