Interne competitie 2020 - 2021:

 

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 6

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1 Rob Bertholee 228,80 53 6 4 0 1 1 66,7 13,5 10 -1 2Z 0 0 0 0
2 Dinant Postma 220,40 52 5 3 1 1 0 70,0 12 9,25 1 2W 0 1 0 0
3 Luc Compagnie 199,10 51 6 2 3 0 1 58,3 13,5 9,25 1 1W 0 0 0 0
4 Andre Langendijk 189,20 50 4 2 1 1 0 62,5 9,5 4,75 0 1W 0 2 0 0
5 Jasper Kamphuis 148,60 49 6 3 1 2 0 58,3 13,5 5,5 0 2W 0 0 0 0
6 Jan Willem Timmerman 146,70 48 6 2 2 2 0 50,0 17 9,25 0 1W 0 0 0 0
7 Achim Buendgen 144,50 47 3 1 1 1 0 50,0 8 3,25 -1 1Z 0 3 0 0
8 Wahe Boghossian 140,40 46 2 2 0 0 0 100,0 4 4 0 1W 0 4 0 0
9 Henk Bernink 136,70 45 6 2 2 2 0 50,0 15 4,75 2 1W 0 0 0 0
10 Sjaak Piest 131,70 44 5 1 2 2 0 40,0 14,5 6 1 1Z 0 1 0 0
11 Frank Kroeze 116,80 43 3 1 0 2 0 33,3 10 3,5 1 2W 0 3 0 0
12 Arjuna Bertholee 110,00 42 3 2 0 1 0 66,7 4,5 1 -1 2Z 0 3 0 0
13 Vigen Boghossian 109,40 41 3 2 0 1 0 66,7 4,5 1 -1 1Z 0 3 0 0
14 Cor Butzelaar 98,80 40 2 2 0 0 0 100,0 1 1 0 1W 0 4 0 0
15 Gerard Grotenhuis 95,80 39 6 2 1 3 0 41,7 12,5 2,5 0 1Z 0 0 0 0
16 Veronique Boguslavskii 95,00 38 3 1 0 2 0 33,3 6 1 -1 1Z 0 3 0 0
17 Henk Snuverink 77,60 37 4 1 0 3 0 25,0 7,5 1 0 2Z 0 2 0 0
18 Dante Chiappino 60,80 36 1 1 0 0 0 100,0 1 1 1 1W 0 5 0 0
19 Sjoerd van Willigen 50,40 35 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
20 Ton Ellenbroek 49,00 34 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
21 Ben Poelstra 47,60 33 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
22 Vincent Vleeming 46,20 32 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
23 Jarich van der Molen 44,80 31 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
24 Daniel Rabbers 43,40 30 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
25 Niklas Wiedenhoft 42,00 29 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
26 Onno van Teijens 40,60 28 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
27 Cees Doevelaar 39,20 27 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
28 Lammer Lefers 36,40 26 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
29 Sjouke de Jong 35,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
30 Nordien Maduro 33,60 24 3 0 0 3 0 0,0 5 0 -1 1Z 0 3 0 0
31 Ferdinand Booij 33,20 23 6 1 0 5 0 16,7 8 0 0 1Z 0 0 0 0
32 Joop Mengels 30,80 22 1 0 0 1 0 0,0 2 0 -1 1Z 0 5 0 0
33 Gerard Assink 29,40 21 1 0 0 1 0 0,0 2,5 0 -1 1Z 0 5 0 0
34 Bob Even 28,00 20 1 0 0 1 0 0,0 3,5 0 1 1W 0 5 0 0

 

 

 

 

 

 

Interne competitie 2019 - 2020:

 Vanwege de coronacrisis is de competitie stilgelegd; er is geen clubkampioen.

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlAfPercWPSBKlAlOnNgNbsZk
1 Rob Bertholee (A) 619,50 75 9 8 0 1 0 88,9 29 24 0 1Z 0 0 0 0
2 Achim Buendgen A) 443,50 74 7 4 2 1 0 71,4 20 8,75 -1 1Z 0 2 0 0
3 Luc Compagnie (A) 416,00 73 9 4 2 3 0 55,6 37 17,75 0 1W 0 0 0 0
4 Jasper Kamphuis (A) 382,00 72 8 4 0 4 0 50,0 25 10,5 0 1W 0 1 0 0
5 Sjaak Piest (B) 347,00 71 5 5 0 0 0 100,0 7 7 -2 2Z 0 4 0 0
6 Henk Bernink (A) 342,50 70 7 3 1 3 0 50,0 23,5 5,25 1 2W 0 2 0 0
7 Hysen Hajdari (A) 333,50 69 6 4 0 2 0 66,7 10 3 -1 2Z 0 3 0 0
8 Jan Willem Timmerman (B) 332,00 68 5 4 1 0 0 90,0 7,5 7,25 -1 1Z 0 4 0 0
9 Dinant Postma (A) 311,50 67 4 2 1 1 0 62,5 16,5 6,75 -1 1Z 0 5 0 0
10 Vincent Vleeming (A) 292,50 66 4 2 1 1 0 62,5 15 4,5 1 1W 0 5 0 0
11 Maarten Vinke (A) 283,00 65 2 2 0 0 0 100,0 6 6 0 1Z 0 7 0 0
12 Sjoerd van Willigen (A) 269,50 64 2 2 0 0 0 100,0 4 4 -1 1Z 0 7 0 0
13 Vlad Svarnovics (A) 266,00 63 1 1 0 0 0 100,0 3 3 1 1W 1 7 0 0
14 Niklas Wiedenhoft (B) 263,50 62 6 5 0 1 0 83,3 4,5 0 1 1W 0 3 0 0
15 Gerard Grotenhuis (A) 257,00 61 7 2 0 5 0 28,6 28,5 6,5 1 2W 0 2 0 0
16 Frank Kroeze (A) 255,00 60 3 3 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 6 0 0
17 Wahe Boghossian (B) 250,00 59 4 3 0 1 0 75,0 10 6 -1 1Z 0 5 0 0
18 Hans Plasman (A) 230,00 58 1 1 0 0 0 100,0 4 4 1 1W 0 8 0 0
19 Ton Ellenbroek (A) 225,00 57 3 1 1 1 0 50,0 13 2,5 0 1Z 0 6 0 0
20 Henk Snuverink (C) 214,00 56 8 6 0 2 0 75,0 14 9 -1 1W 0 1 0 0
21 Jarich van der Molen ((B) 212,00 55 4 4 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 5 0 0
22 Vigen Boghossian (B) 212,00 54 6 3 0 3 0 50,0 10 3 -1 1Z 0 3 0 0
23 Andre Langendijk (A) 210,00 53 6 2 0 4 0 33,3 13 0 0 1W 0 3 0 0
24 Dick Voorintholt (B) 199,00 52 4 3 0 1 0 75,0 8 6 -2 2Z 0 5 0 0
25 Ben Poelstra (B) 197,00 51 2 2 0 0 0 100,0 6,5 6,5 0 1W 0 7 0 0
26 Sjouke de Jong (C) 195,83 50 7 4 0 3 0 57,1 25 12,5 1 2W 1 1 0 0
27 Anne Veltman (A) 187,00 49 1 0 1 0 0 50,0 4,5 2,25 1 1W 0 8 0 0
28 Jasper de Jong (A) 175,00 48 1 1 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 8 0 0
29 Bob Even (C) 151,50 47 8 3 1 4 0 43,8 20 10,75 -2 3Z 0 1 0 0
30 Daniel Rabbers (B) 146,00 46 2 2 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 7 0 0
31 Vlad Rusu (C) 141,00 45 3 3 0 0 0 100,0 5 5 1 1W 0 6 0 0
32 Lammert Lefers (C) 140,50 44 6 3 1 2 0 58,3 7,5 2,25 -1 2Z 0 3 0 0
33 Onno van Teijens (B) 138,83 43 1 1 0 0 0 100,0 0 0 0 - 1 7 0 0
34 Sander van Rees (C) 126,00 42 2 2 0 0 0 100,0 10 10 0 1Z 0 7 0 0
35 Bhagi Vadvevu (C) 125,00 41 3 2 0 1 0 66,7 7,5 4,5 1 1W 0 6 0 0
36 Rob van der Lubbe (B) 113,00 40 1 1 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 8 0 0
37 Dante Chiappino (C) 108,00 39 2 2 0 0 0 100,0 4 4 0 1Z 0 7 0 0
38 Cor Butzelaar (C) 105,50 38 4 2 1 1 0 62,5 11 5,75 1 1W 0 5 0 0
39 Nordien Maduro (C) 92,67 37 6 1 0 5 0 16,7 22,5 4 0 1W 1 2 0 0
40 Veronique Boguslavskii (C) 89,33 36 2 1 0 1 0 50,0 7 4 0 1W 1 6 0 0
41 Cees Doevelaar (B) 86,00 35 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 9 0 0
42 Jelle Tettelaar (C) 80,00 34 3 3 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 6 0 0
43 Tommie van Ginkel (C) 79,00 33 1 1 0 0 0 100,0 3,5 3,5 1 1W 0 8 0 0
44 Ferdinand Booij (C) 74,50 32 9 4 0 5 0 44,4 15 4 0 1Z 0 0 0 0
45 Richard Spek (A) 66,00 31 2 2 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 7 0 0
46 Joop Mengels (B) 58,00 30 2 2 0 0 0 100,0 0 0 0 - 0 7 0 0
47 Gerard Assink (C) 56,00 29 9 4 0 5 0 44,4 20 0 3 3W 0 0 0 0
48 Elias Calvi (C) 52,50 28 2 0 1 1 0 25,0 5,5 1,75 0 1Z 0 7 0 0
49 Bas Bruins (C) 27,00 27 2 0 0 2 0 0,0 6,5 0 0 1Z 0 7 0 0

 

 

 

Seizoen 2018 - 2019:

 

Zomercompetitie

De zomercompetitie is geëindigd. De (eind)stand & uitslagen staan hier.

 

Interne competitie

Alle drie de competities zijn afgerond en traditiegetrouw volgen dan de Playoffs om het clubkampioenschap. Frank heeft er echter voor gezorgd dat we dit jaar geen Playoffs hebben, door in alle drie de gevallen de winst in de A-groep op te eisen en hiermee het clubkampioenschap direct zeker te stellen.
Clubkampioen SG Max Euwe 2018-2019 is dus Frank Kroeze.

Groepswinst in de voorjaarcompetitie (stand en uitslagen) is als volgt:
A-groep: Frank Kroeze
B-groep: Hysen Hajdari
C-groep: Lammert Lefers

Groepswinst in de wintercompetitie (stand en uitslagen) is als volgt:
A-groep: Frank Kroeze
B-groep: Vincent Vleeming
C-groep: Sjouke de Jong

Groepswinst in de najaarcompetitie (stand en uitslagen) is als volgt:
A-groep: Frank Kroeze
B-groep: Richard Spek
C-groep: Vigen Boghossian

 

Bekercompetitie

Frank mag zich Bekerkampioen 2018/2019 noemen. Hij versloeg Dinant in de finale.

Voor meer informatie: speelschema

 

Rapid competitie

Rob heeft de Rapid competitie gewonnen. De stand & uitslagen staan hier.