De stand in de lentecompetitie na ronde 4:

Plaats  Speler  Categorie  Punten  Wedstrijden
1  Miracle   A 3 4
2  Santos   A 3 4
3  Theo   A 2.5 3
4  Eli   A 2 3
5  Matthias Schmeisser  A 1.5 3
6  Thijs   A 1 3
7  Silke   A 1 4
8  Daniël   A 1 4
1  Arturo   B 4 4
2  Jelle   B 3 4
3  Mathijs   B 2 4
4  Jasper   B 2 4
5  Martijn   B 2 4
6  Anatoli   B 2 4
7  Evgeny   B 1.5 2
8  Georgios   B 1.5 4
9  Nika   B 1 4
10  Robin   B 0 3
1  Nicolas   C 4 4
2  Nigel   C 3 4
3  Soufian   C 3 4
4  Alex   C 3 4
5  Bram   C 2 2
6  Mon   C 2 3
7  Lucas   C 2 4
8  Anna   C 2 4
9  Luuk   C 1.5 4
10  Esmae   C 1.5 4
11  Priyanka   C 1 2
12  Elian   C 1 4
13  Christian   C 1 4
14  Pim   C 0.5 4
15  Leby   C 0.5 4

 

Stand na ronde 10 in de wintercompititie 2018

Plaats  Speler  Punten  Wedstrijden  Categorie
1 Matthias Schmeisser 7 7  A
2 Silke 5,5 10  A
3  Theo  5 5  A
4  Miracle 3 8  A
5 Eli 2 7  A
6 Eva Mia 1 1  A
7 Wessel 0 1  A
1  Thijs  7 9  B
2 Daniël 6,5 9  B
3 Santos 5 6  B
4 Robin 5 9  B
5 Georgios 4 9  B
6 Arturo 3 4  B
7 Jelle 3 6  B
8 Nika 3 9  B
1  Elian  1 1  C
2  Luuk  1 1  C
3  Priyanka  0.5 1  C
4  Anatoli  0.5 1  C
5  Nigel  0 0  C
6  Nicolas  0 0  C
7  Pim  0 0  C
8  Leby  0 1  C
9  Lucas  0 1  C

 

 

 

De stand in de voorjaarscompetitie na ronde 10 (12-12-2017):

 

Groep A Speler Punten Gespeeld Groep B Speler Punten Gespeeld
1 Dante 9,0 9   1 Miracle 8,0 9
2 Theo 4 5 2 Silke 7,5 10
3 Wessel 3,5 6   3 Mathijs 5,0 9
4 Eli 3,0 6   4 Georgios 5,0 10
5 Matthias Schmeisser 1,5 10   5 Nika 3,5 9
6 Samuel 1,0 1   6 Arturo 3,0 4
7 Eva Mia 1,0 7   7 Jasper 2,5 9
8 Ali 0,0 1   8 Thijs 1,5 8
9 Matthias Yacob 0,0 0
Groep C Speler Punten Gespeeld
1 Robin 6,5 9
2 Daniël 5,5 10
3 Anatoli 5,0 10
4 Priyanka 4,5 7
5 Lucas 4,5 9
6 Luuk 4,5 9
7 Pim 4,0 10
8 Nicolas 3,5 4
9 Elian 3,5 9
10 Nigel 3,0 6
11 Leby 1,5 10

De eindstand in de najaarscompetitie 2015:

Groep A Groep B Groep C   Groep D
1 Veronique 6,0 uit 7   1 Dyelain 8,5 uit 10   1 Eva-Mia 8,0 uit 9   1 Nika 7,0 uit 9
2 Dante 6,0 uit 8   2 Theo 6,0 uit 8   2 Evgeny 7,0 uit 10   2 Nikola 5,0 uit 6
3 Ruben 5,5 uit 9   3 Lisa 5,0 uit 10   3 Tygo 6,5 uit 9   3 Luca 5,0 uit 6
4 Casper 5,5 uit 10   4 Eli 4,5 uit 10   4 Matthias S 6,0 uit 10   4 Emily TD 5,0 uit 9
5 Wessel 4,0 uit 8   5 Ben-Ji 4,0 uit 8   5 Georgios 5,5 uit 10   5 Iris 5,0 uit 10
6 Matthew 3,0 uit 10   6 Casey 3,5 uit 10   6 Nico 5,5 uit 10   6 Joost 4,5 uit 7
7 Werner 1,5 uit 8   7 Anne 2,0 uit 7   7 Cosmo 5,0 uit 8   7 Robin 4,5 uit 10
8 Terence 0,0 uit 0   8 Joas 2,0 uit 10   8 Jasper 4,0 uit 9   8 Myrne 4,5 uit 10
                    9 Ali 4,0 uit 10   9 Mark 4,0 uit 9
                    10 Matthias Y 1,5 uit 9   10 Fabian 3,5 uit 10
                              11 Alex 3,0 uit 9
                              12 Emily A 2,5 uit 10
                              13 Juliet 2,5 uit 10
                              14 Bahir 1,5 uit 3
                              15 Eddie 1,0 uit 1
                              16 Pieter 1,0 uit 5
                              17 Cem 0,0 uit 2

 

De eindstand van de voorjaarscompetitie 2015:

 

Groep A

 

 

 

 

Groep B

 

 

 

 

Groep C

 

 

 

 

Groep D

 

 

 

1

Nicolien

8,5

uit

10

 

1

Wessel

9,5

uit

10

 

1

Evgeny

6,5

uit

10

 

1

Ali

8,0

uit

9

2

Veronique

6,0

uit

9

 

2

Dyelain

7,5

uit

10

 

2

Tygo

6,0

uit

7

 

2

Matthias S

8,0

uit

10

3

Dante

5,5

uit

9

 

3

Theo

6,5

uit

10

 

3

Cosmo

6,0

uit

10

 

3

Theun

7,0

uit

10

4

Niek

5,0

uit

11

 

4

Ben-Ji

5,0

uit

10

 

4

Eva Mia

5,5

uit

7

 

4

Jasper

6,0

uit

9

5

Laurens

4,5

uit

8

 

5

Joas

4,0

uit

7

 

5

Nico

5,0

uit

10

 

5

Mark

5,5

uit

11

6

Ruben

4,0

uit

7

 

6

Eli

4,0

uit

9

 

6

Georgios

4,0

uit

10

 

6

Emily

5,0

uit

10

7

Matthew

4,0

uit

10

 

7

Lisa

4,0

uit

11

 

7

Matthias Y

3,0

uit

7

 

7

Myrne

4,0

uit

10

8

Terence

3,5

uit

8

 

8

Casey

3,5

uit

10

 

8

Reinout

2,0

uit

9

 

8

Joost

4,0

uit

10

9

Job

3,0

uit

6

 

9

Anne

2,5

uit

10

 

9

Anna

1,5

uit

6

 

9

Robin

4,0

uit

11

10

Casper

3,0

uit

7

 

10

Olaf

0,0

uit

0

 

10

Mina

1,0

uit

6

 

10

Nikola

3,5

uit

7

11

Werner

1,0

uit

9

 

 

         

 

         

11

Nika

3,5

uit

10

 

         

 

         

 

         

12

Iris

3,0

uit

8

 

         

 

         

 

         

13

John

2,5

uit

3

 

         

 

         

 

         

14

Inge

1,0

uit

1

 

         

 

         

 

         

15

Don

1,0

uit

2

 

         

 

         

 

         

16

Alex

1,0

uit

8

 

 

 De eindstand van de wintercompetitie (2015):

 

Groep A

 

 

 

 

Groep B

 

 

 

 

Groep C

 

 

 

 

Groep D

 

 

 

1

Nicolien

8,0

uit

10

 

1

Werner

7,0

uit

8

 

1

Eli

9,0

uit

11

 

1

Evgeny

8,5

uit

11

2

Veronique

8,0

uit

10

 

2

Theo

6,5

uit

9

 

2

Lisa

7,5

uit

10

 

2

Tygo

7,5

uit

10

3

Niek

7,5

uit

10

 

3

Wessel

6,0

uit

9

 

3

Nico

7,0

uit

10

 

3

Eva Mia

6,5

uit

10

4

Ruben

6,5

uit

11

 

4

Dyelain

6,0

uit

10

 

4

Reinout

5,5

uit

10

 

4

Theun

6,0

uit

10

5

Dante

6,0

uit

10

 

5

Benji

4,5

uit

8

 

5

Anna

3,5

uit

6

 

5

Nikola

4,5

uit

8

6

Laurens

6,0

uit

11

 

6

Joas

3,5

uit

8

 

6

Mina

3,5

uit

8

 

6

Mark

4,5

uit

9

7

Terence

3,0

uit

7

 

7

Casey

3,5

uit

9

 

7

Matthias Y

3,5

uit

11

 

7

Robin

4,5

uit

9

8

Matthew

3,0

uit

11

 

8

Olaf

3,0

uit

4

 

8

Georgios

2,5

uit

11

 

8

Matthias S

4,5

uit

11

9

Casper

2,0

uit

5

 

9

Anne

3,0

uit

10

 

9

Cosmo

0,0

uit

1

 

9

Ali

3,0

uit

3

10

Job

2,0

uit

10

 

 

         

 

         

10

Jasper

3,0

uit

9

 

         

 

         

 

         

11

Emily

2,5

uit

10

 

         

 

         

 

         

12

Alex

2,0

uit

2

 

         

 

         

 

         

13

Daan

2,0

uit

2

 

         

 

         

 

         

14

John

2,0

uit

3

 

         

 

         

 

         

15

Joost

2,0

uit

4

 

         

 

         

 

         

16

Iris

2,0

uit

8

 

         

 

         

 

         

17

Nika

1,5

uit

4

 

         

 

         

 

         

18

Don

1,0

uit

1

 

         

 

         

 

         

19

Myrne

0,5

uit

3

 

         

 

         

 

         

20

Georges

0,0

uit

2

 

         

 

         

 

         

21

Nicolas

0,0

uit

1

 

         

 

         

 

         

22

Arthur

0,0

uit

1

 

 

Foto: De winnaars van de wintercompetitie (genomen op 17 maart 2015)

Jeugd wintercomp 17maart2015

 

 

Foto: Jeugdclubavond 3 maart 2015

Jeugd 3maart2015

 

De eindstand van de herfstcompetitie (11-11-2014)

Veronique en Niek zijn gelijk geeindigd in de A-groep en spelen daarom nog een beslissingspartij. Hetzelfde geldt voor Benji en Dyelain in de B-groep.  

Groep A

       

Groep B

       

Groep C

       

Groep D

     

1

Nicolien

10,0

uit

10

 

1

Casper

6,5

uit

10

 

1

Joas

7,0

uit

10

 

1

Lisa

8,0

uit

10

2

Veronique

5,5

uit

9

 

2

Benji

6,0

uit

9

 

2

Reinout

6,5

uit

9

 

2

Matthias S

6,0

uit

10

3

Niek

5,5

uit

9

 

3

Dyelain

6,0

uit

9

 

3

Nico

6,0

uit

9

 

3

Evgeny

5,0

uit

7

4

Job

5,0

uit

9

 

4

Werner

6,0

uit

10

 

4

Anna

4,0

uit

7

 

4

Iris

4,0

uit

8

5

Laurens

4,5

uit

9

 

5

Theo

5,0

uit

10

 

5

Mina

4,0

uit

8

 

5

Theun

4,0

uit

9

6

Matthew

4,5

uit

10

 

6

Wessel

3,5

uit

9

 

6

Eli

4,0

uit

9

 

6

John

3,5

uit

6

7

Dante

4,5

uit

10

 

7

Gijs

3,5

uit

9

 

7

Marija

2,5

uit

6

 

7

Robin

3,5

uit

10

8

Ruben

2,0

uit

7

 

8

Casey

3,0

uit

8

 

8

Matthias Y

2,0

uit

9

 

8

Allison

2,5

uit

4

9

Terence

2,0

uit

8

 

9

Anne

3,0

uit

9

 

9

Georgios

1,0

uit

8

 

9

Emily

2,5

uit

8

                                   

10

Eva Mia

2,0

uit

2

                                   

11

Demi

0,0

uit

2

                                   

12

Jasper

0,0

uit

1

 

Foto: De winnaars van de herfstcompetitie 18 november 2014

jeugd

 

Onder deze link vind je de eindstanden van voorgaande jaren

 

Groep A

 Speler

 Punten

 Wedstrijden

 

Groep B

 Speler

 Punten

 Wedstrijden

1

 Wessel

1

1

 

1

 Evgeny

1

1

2

 Veronique

1

1

 

2

 Anne

1

1

3

 Matthew

1

1

 

3

 Joas

1

1

4

 Ruben

1

1

 

4

 Cem

1

1

5

 Casper

0

0

 

5

 Ben-Ji

0

0

6

 Werner

0

1

 

6

 Eli

0

0

7

 Dyelain

0

1

 

7

 Eva-Mia

0

1

8

 Dante

0

1

 

8

 Casey

0

1

9

 Lisa

0

1

 

9

 Theo

0

1

                 

Groep C

 Speler

 Punten

 Wedstrijden

 

Groep D

 Speler

 Punten

 Wedstrijden

1

 Ali Dervis

1

1

 

1

 Robin

1

1

2

 Ali Al-Faghri

1

1

 

2

 Luca

1

1

3

 Tygo

1

1

 

3

 Joost

1

1

4

 Jasper

0

0

 

4

 Iris

0

0

5

 Matthias Yacob

0

0

 

5

 Nikola

0

0

6

 Georgios

0

0

 

6

 Emily ten Donkelaar

0

1

7

 Nika

0

1

 

7

 Wesley

0

1

8

 Nico

0

1

 

8

 Mark

0

1

9

 Matthias Schmeisser

0

1

         

10

 Bahir

0

1

         
                 

Groep E

 Speler

 Punten

 Wedstrijden

         

1

 Thijs

1

1

         

2

 Kayhan

1

1

         

3

 Fabian

1

1

         

4

 Eddie

0

0

         

5

 Dinita

0

0

         

6

 Alex

0

0

         

7

 Emily Aresu

0

1

         

8

 Myrne

0

1

         

9

 Juliet

0

1