Stand Voorjaarscompetitie jeugd na R3.6
SG Max Euwe jeugd | ||||||||||||
Voorjaarscompetitie 2022-2023 | ||||||||||||
Stand A-groep | Score | SB | R 3.1 - 21 mrt '23 | R 3.3 - 4 apr '23 | R 3.5 - 18 apr '23 | |||||||
1 | Christian | 4,5 | 14,50 | Sam - Hanna | 1-0 | Dagmar-Furkan | 1-0 | Bentley - Shujing | 1-0 | |||
2 | Nora | 4 | 9,50 | Christian - Ruben | 1-0 | Morris-Jonas | 1-0 | Christien - Inka | 0-1 | |||
3 | Silas | 4 | 8,50 | Silas - Mon | 0-1 | Floris-Ilse | 1-0 | Gijs - Noah | 1/2 | |||
4 | Mon | 3,5 | 10,50 | Tristan - Thijs | 0-1 | Alex-Fabian | 1-0 | Maartje - Immanuel | 0-1 | |||
5 | Farzan | 3 | 8,00 | Nora - bye | Christien-Mike | 0-1 | Fahema - Simon | 1-0 | ||||
6 | Hanna | 3 | 7,50 | Floris - Morris | 0-1 | Shuya-Immanuel | 1-0 | |||||
7 | Sam | 3 | 6,50 | Jonas - Jennifer | 1-0 | Dino-Shujing | 1-0 | R 3.6 - 16 mei '23 | ||||
8 | Thijs | 2 | 2,50 | Matthew - Furkan | 1-0 | Gaoqi-Jesse | 1-0 | Christian - Eduard | 1-0 | |||
9 | Ruben | 2 | 2,50 | Salih - Dagmar | 1-0 | Bentley-Luca | 0-1 | Mon - Nora | 1-0 | |||
10 | Ali | 1 | 3,00 | Ilse - Timur | 0-1 | Fahema-Ramila | 0-1 | Silas - Ali | 1-0 | |||
11 | Hans | 1 | 2,50 | Dino - Fabian | 0-1 | David-Thoray | 0-1 | Farzan - Thijs | 1-0 | |||
14 | Iann | 1 | 0,00 | Gaogi - Shuya | 0-1 | Selwin-Adonai | 1-0 | Ruben - Hanna | 0-1 | |||
12 | Tristan | 0 | 0,00 | Shujing - David | 1-0 | Jennifer - Matthew | 1-0 | |||||
13 | Eduard | 0 | 0,00 | Alex - Christien | 1-0 | R 3.4 - 11 apr '23 | Timur - Joep | 0-1 | ||||
Mike - Thoray | 1-0 | Nora - Hanna | 1-0 | Morris - Naud | 1-0 | |||||||
Stand B-groep | Score | SB | Bentley - Immanuel | 0-1 | Farzan - Silas | 0-1 | Iann - Dagmar | 1-0 | ||||
1 | Morris | 5 | 16,50 | Jesse - Bye | Mon - Tristan | 1-0 | Sohrab - Salih | 0-1 | ||||
2 | Floris | 4 | 6,50 | Ali-Hans | 1-0 | Ilse - Jonas | 0-1 | |||||
3 | Jonas | 4 | 8,50 | R 3.2 - 28 mrt '23 | Thijs - Ruben | 1-0 | Furkan - Floris | 0-1 | ||||
4 | Timur | 3,5 | 8,00 | Christian - Sam | 1-0 | Timur-Matthew | 1-0 | Fabian - Alex | 1-0 | |||
5 | Jennifer | 3 | 7,00 | Thijs - Nora | 0-1 | Morris - Dagmar | 1-0 | Mike - Shuya | 1-0 | |||
6 | Salih | 3 | 7,75 | Tristan - Silas | 0-1 | Floris - Salih | 1-0 | Dino - Maartje | 0-1 | |||
7 | Joep | 3 | 6,50 | Farzan - Ruben | 1-0 | Jonas - Sohrab | 1-0 | Gaoqi - Ramila | 0-1 | |||
8 | Matthew | 2,5 | 6,50 | Hanna - Morris | 1-0 | Ilse - Jennifer | 0-1 | Simon - Gijs | 1-0 | |||
9 | Dagmar | 2 | 2,00 | Matthew - Jonas | 1-0 | Furkan - Joep | 0-1 | Christien - Fahema | 0-1 | |||
10 | Sohrab | 1 | 0,00 | Timur - Salih | 1/2 | Mike - Alex | 0-1 | Thoray - Immanuel | 1-0 | |||
11 | Furkan | 1 | 0,00 | Jennifer - Floris | 1-0 | Selwin - Dino | 1-0 | Shujing - Adonai | 1-0 | |||
12 | Ilse | 0 | 0,00 | Dagmar - Furkan | 1-0 | Fabian - Shuya | 1-0 | Luca - Bentley | 1-0 | |||
13 | Naud | 0 | 0,00 | Sohrab - Ilse | 1-0 | Shujing - Gaoqi | 0-1 | Noah - Inka | 0-1 | |||
Shuya - Mike | 0-1 | Ramila - Christien | 1-0 | |||||||||
Stand C-groep | Score | SB | Fabian - Shujing | 1-0 | Inka - Bentley | 1-0 | ||||||
1 | Alex | 5 | 17,00 | Immanuel-Christien | 0-1 | Luca - Maartje | 1-0 | |||||
2 | Fabian | 5 | 16,50 | Ramila - Dino | 0-1 | Thoray - Fahema | 1-0 | |||||
3 | Dino | 4 | 11,50 | Lanisha - Alex | 0-1 | Noah - David | 1-0 | |||||
4 | Mike | 4 | 11,50 | Adonai - Gaoqi | 0-1 | Immanuel - Gijs | 0-1 | |||||
5 | Thoray | 4 | 7,00 | Fahema - Bentley | 0-1 | |||||||
6 | Selwin | 3 | 9,00 | Thoray - Selwin | 0-1 | R 3.5 - 18 apr '23 | ||||||
7 | Shuya | 3 | 8,50 | Maartje | Bye | Nora - Hanna | 1-0 | |||||
8 | Ramila | 3 | 6,50 | Silas - Christian | 0-1 | |||||||
9 | Luca | 3 | 6,50 | R 3.3 - 4 apr '23 | Tristan - Sam | 0-1 | ||||||
10 | Inka | 3 | 6,00 | Sam - Nora | 1-0 | Thijs - Ruben | 0-1 | |||||
11 | Gaoqi | 3 | 5,50 | Mon - Christian | 1/2 | Mon - Farzan | 0-1 | |||||
12 | Immanuel | 2 | 4,50 | Silas-Thijs | 1-0 | Matthew - Hans | 0-1 | |||||
Hanna-Farzan | 1-0 | Timur - Morris | 0-1 | |||||||||
Stand D-groep | Score | SB | Ruben-Tristan | 1-0 | Fabian - Jennifer | 1-0 | ||||||
1 | Gijs | 2,5 | 5,75 | Salih-Matthew | 1/2 | Dagmar - Floris | 0-1 | |||||
2 | Bentley | 2 | 4,50 | Jennifer-Timur | 0-1 | Salih - Jonas | 0-1 | |||||
3 | Fahema | 2 | 3,00 | Joep - Sohrab | 1-0 | |||||||
4 | Shujing | 2 | 2,50 | Furkan - Ilse | 1-0 | |||||||
5 | Noah | 1,5 | 3,25 | Alex - Selwin | 1-0 | |||||||
6 | Christien | 1 | 2,50 | Gaoqi - Dino | 0-1 | |||||||
7 | Jesse | 1 | 2,50 | Adonai - Thoray | 0-1 | |||||||
8 | Maartje | 1 | 2,00 | Shuya - Luca | 1-0 | |||||||
9 | David | 0 | 0,00 | |||||||||
10 | Adonai | 0 | 0,00 | |||||||||
11 | Lanisha | 0 | 0,00 | |||||||||
12 | Simon | 0 | 0,00 |
- Geschreven door Daniel Rabbers
Open Avond over Max Euwe!
Dr. Max Euwe special
Wanneer? dinsdag 16 mei, aanvang 20:00 uur.
We beginnen de avond met een lezing & quiz over Dr. Max Euwe.
Daarna is er voor de liefhebbers een snelschaaktoernooi.
Hans Plasman
- Geschreven door Luc Compagnie
KNSB 1 en 22 april
2:50: Dellair, A.M. (Abdul) vs Bos, R.G. (Robin)
10:15: Grotenhuis, Gerard vs Groot, Pim
13:03 Plasman, Hans vs Basa, Manasvita
19:47 Jasper Kamphuis vs Koen Lambrechts
28:39 Postma, Dinant vs Canoy, Marcel
35:45 Scho, Christian vs Go, Bejmanin
38:30 Kroeze, Frank vs Bekedam, Tyro
46:17 Stotyn, Fabian vs Omota, Vlad
49:30 Skrobic, Dragan vs Kroeze, Frank
52:04 Nies, Levi vs Mulder, Bart-Piet
56:15 Hol, Camile vs Los, Arnd
Uitslagen 22 april:
2B: De Wijker Toren 1 - SG Max Euwe 3.5 - 4.5
2A: Amevo Apeldoorn 2 - SG Max Euwe 2 4 - 4
3B: Almere 1 - SG Max Euwe 3 4.5 - 3.5
5B: SG Max Euwe 4 uigespeeld.
Uitslagen 1 april:
2B: SG Max Euwe – Kennemer Combinatie 2 2 - 6
2A: SG Max Euwe 2 – LOS 2.5 - 5.5
3B: SG Max Euwe 3 – Lonneker 5 -3
5B: SG Max Euwe 4 – Amevo Apeldoorn 4 3 - 5
- Geschreven door Vincent Vleeming
NJSK 2023
Van 30 april t/m 6 mei werd het NJSK gehouden in Almelo.
Toernooidirecteur Yannic Husers (l) en Mr. X | Foto: Ilja Kalle
NJSK 2023 Meisje B | Ilja Kalle
Jeugd A: Loek van der Hagen, Arthur de Winter en Leandro Slagboom | Foto: Ilja Kalle
Ik verzorgede daar als host de livestream. Alle dagen zijn terug te kijken op YouTube. Bijvoorbeeld:
Dag 6 met FM Anna-Maja Kazarian
Dag 7 met GM Lucas van Foreest:
Dag 7 Barrage Arthur de Winter en Loek van der Hagen:
Meer informatie:
Zie ook artikel op schaaksite.nl van IM Herman Grooten over het NJSK en het feestelijke ontvangst van Carlijn Hagen (2e Meisje U14) bij thuiskomst.
- Geschreven door Vincent Vleeming
Pagina 20 van 153