Uitslagen + stand jeugd na R 2.4
Stand jeugd wintercompetitie 22/23 na ronde 4 | ||||
Uitslagen 17-1-23 | ||||
Sam - Nora | 1-0 | |||
Silas - Thijs | 1-0 | |||
Tristan - Hanna | 0-1 | |||
Ramila - Dagmar | 1-0 | |||
Sohrab - Ruben | 0-1 | |||
Ilse - Mathew | 0-1 | |||
Jonas - Timur | 1-0 | |||
Furkan - Dino | 1-0 | |||
David - Salih | 0-1 | |||
Shuya - Shujing | 1-0 | |||
Noah - Jelle | 0-1 | |||
A-GROEP | ||||
Nr | Name | Score | SB | |
1 | Nora | 3 | 5,50 | |
2 | Sam | 2,5 | 5,75 | |
3 | Silas | 2 | 2,00 | |
4 | Tristan | 2 | 1,00 | |
5 | Mon | 1,5 | 3,50 | |
6 | Christian | 1 | 0,00 | |
7 | Farzan | 1 | 0,00 | |
8 | Thijs | 0 | 0,00 | |
B-GROEP | ||||
Nr | Name | Score | SB | |
1 | Hanna | 4 | 8,50 | |
2 | Ruben | 3 | 3,00 | |
3 | Dagmar | 2 | 3,50 | |
4 | Matthew | 2 | 2,50 | |
5 | Ilse | 1 | 0,50 | |
6 | Jennifer | 1 | 0,50 | |
7 | Floris | 1 | 2,00 | |
8 | Sohrab | 0 | 0,00 | |
C-GROEP | ||||
Nr | Name | Score | SB | |
1 | Jonas | 4 | 8,00 | |
2 | Furkan | 3 | 4,00 | |
3 | Timur | 2 | 5,00 | |
4 | Salih | 2 | 3,50 | |
5 | Shuya | 2 | 2,00 | |
6 | Ramila | 2 | 2,00 | |
7 | Dino | 1 | 2,50 | |
8 | Jelle | 1 | 1,50 | |
9 | Shujing | 1 | 1,00 | |
10 | David | 1 | 0,50 | |
11 | Fahema | 0 | 0,00 | |
12 | Maartje | 0 | 0,00 | |
13 | Noah | 0 | 0,00 | |
- Geschreven door Daniel Rabbers
Periode 2 Ronde 4
Het begint weer gezellig druk te worden op de clubavond. Terwijl ons SBO-achttal zat te zwoegen tegen Lonneker speelden achttien anderen voor de interne competitie.
De resultaten:
Rob B - Malek 1/2
Dinant - Jan Willem 1/2
Luc - Lukas 1-0
Arend - André 1-0
Rob vdL - Victor 1-0
Boris - Rudie 1/2
Nick - Vigen 1-0
Henk S - John 0-1
Bas - Gerard A 1-0
De stand:
1. Rob B 887 11.Lukas 720 21. John 606
2. Malek 803 12. Gerard G 692 22. Niklas 599
3. Achim 793 13. Tycho 678 23. Bas 574
4. Levi 792 14. Frank 667 24. Vigen 546
5. Jan Willem 777 15. André 661 25. Ferdinand 545
6. Luc 772 16. Rudie 630 26. Peter 545
7. Arend 750 17. Victor 629 27. Nordien 497
8. Dinant 746 18. Boris 629 28. Henk S 493
9. Rob vdL 731 19. Albert 618 29. Gerard A 420
10. Jasper K 729 20. Nick 617
- Geschreven door Luc Compagnie
Periode 2 Ronde 3
Omdat uw wedstrijdleider punten zat te verknoeien in Praag maakte Rob B ditmaal de indeling, waarvoor hartelijk dank!
De uitslagen waren:
Rob B - Dinant 1-0
Achim - Frank 1-0
Levi - Tycho 1-0
Victor - Jasper K 0-1
Lukas - Gerard G 1/2
Niklas - Arend 0-1
Nordien - Albert 0-1
Rudie - Ferdinand 1-0
André - Henk S 1-0
Gerard A - Peter 0-1
en dan is de stand:
1. Rob 939 9. Luc 768 17. Niklas 687
2. Malek 852 10. Tycho 766 18. Albert 680
3. Achim 849 11. Frank 760 19. Rudie 670
4. Levi 837 12. Victor 759 20. Ferdinand 658
5. Dinant 814 13. Arend 733 21. Peter 623
6. Jan Willem 808 14. Gerard G 733 22. Henk S 621
7. Lukas 779 15. Rob vdL 730 23. Nordien 606
8. Jasper K 773 16. André 725 24. Gerard A 539
De partij Rob vs Dinant kan je naspelen met de Lichess gameviewer
- Geschreven door Vincent Vleeming
KNSB 17 december 2022
DSG Pallas 2 vs SG Max Euwe 4
0:30 1.Fragment: Tycho v Muijlwijk vs Maarten Scholten
SISSA 1 vs SG Max Euwe 3
8:10 2. Fragment: Pouw, Marcel - Vleeming, Vincent
DSG Pallas 1 vs SG Max Euwe 2
17:30 3. Fragment: Plasman, Hans - Hage, Martijn
VAS 2 vs SG Max Euwe 1
27:50 4. Fragment: Ghijsen, Pim - Bertholee, Rob
32:20 5. Fragment: Emans, Job - Konijn, Bart
Klasse 2B: VAS 2 vs SG Max Euwe 1 1.5 - 6. 5
Klasse 2A: DSG Pallas 1 vs SG Max Euwe 2 2.5 - 5.5
Klasse 3B:SISSA 1 vs SG Max Euwe 3 5.5 - 2.5
Klasse 5B:DSG Pallas 2 vs SG Max Euwe 4 4 - 4
- Geschreven door Vincent Vleeming
KNSB 26 November 2022 ME journaal
WSG Winterswijk 1 vs SG Max Euwe 3
1:26 1.Fragment: Mullink, Jochem vs Haselhorst, Helmut
6:30 2. Fragment: Marcus Arning vs Harbers G
Spassky's 1 vs SG Max Euwe 2
9:40 3. Fragment: Thomas van Veelen vs Roelof Kroon
16:40 4. Fragment: Evert Janse vs Anne Veltman
AAS1 vs SG Max Euwe 1
21:25 5. Fragment: Boghossian, Wahe vs Habig, Brian
24:10 6. Fragment: Noordhoek, Henk vs Kroeze, Frank
KNSB Beker Assen vs Max Euwe
30:20 7. Fragment: Dijkstra, Maarten vs Stotyn, Fabian
Klasse 2B: AAS1 vs SG Max Euwe 1 2.5. - 5.5
Klasse 2A: Spassky's 1 vs SG Max Euwe 2 3 - 5
Klasse 3B:WSG Winterswijk 1 vs SG Max Euwe 3 6.5 - 1.5
Klasse 5B: ESG Emmen 2 vs SG Max Euwe 4 2 - 6
- Geschreven door Vincent Vleeming
Pagina 24 van 150