Spring direct naar: Team 1 , Team 2 , Team 3 , Team 4
Team 1
Het eerste team komt in het seizoen 2013-2014 uit in de Meesterklasse van de KNSB. Op de pagina van de KNSB zijn alle uitslagen, standen en ook het programma voor de overige clubs te volgen.
Team 1
1
Frank Kroeze (c)
2
Jochem Snuverink
3
Rob Bertholee
4
Tim Lammens
5
Peter Bolwerk
6
Bart Konijn
7
Zyon Kollen
8
Henk Bernink
9
Achim Bündgen
10
Alexander Baisakow
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
1
21-sep
Utrecht
-
ESG Dr. Max Euwe 1
7,5 - 2,5
2
2-nov
ESG Dr. Max Euwe 1
-
Accres Apeldoorn
1 - 9
3
7-dec
SO Rotterdam
-
ESG Dr. Max Euwe 1
8 - 2
4
4-jan
ESG Dr. Max Euwe 1
-
Groninger Combinatie
3,5 - 6,5
5
8-feb
HMC Calder
-
ESG Dr. Max Euwe 1
8 - 2
6
8-mrt
ESG Dr. Max Euwe 1
-
Voerendaal
4 - 6
7
29-mrt
En Passant
-
ESG Dr. Max Euwe 1
8,5 - 1,5
8
12-apr
ESG Dr. Max Euwe 1
-
LSG
3 - 7
9
10-mei
BSG
-
ESG Dr. Max Euwe 1
7 - 3
Team 2
Het tweede team komt in het seizoen 2013-2014 uit in de 1e klasse A van de KNSB. Op de pagina van de KNSB zijn alle uitslagen, standen en ook het programma voor de overige clubs te volgen.
Team 2
1
Mariska Bertholee-de Mie
2
Kambiz Sekandar
3
Paul Bierenbroodspot
4
Raoul v/d Oudeweetering
5
Jens Schulz
6
Michiel Snuverink
7
Anne Veltman (c)
8
Dinant Postma
9
Henk Jan Paalman
10
Andre Langendijk
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
1
21-sep
ESG Dr. Max Euwe 2
-
Purmerend
3,5 - 6,5
2
2-nov
Zukertort Amstelveen
-
ESG Dr. Max Euwe 2
6,5 - 3,5
3
7-dec
ESG Dr. Max Euwe 2
-
SSC 1922
4,5 - 5,5
4
4-jan
Philidor 1847
-
ESG Dr. Max Euwe 2
7,5 - 2,5
5
8-feb
ESG Dr. Max Euwe 2
-
Kennemer Combinatie
3 - 7
6
8-mrt
SISSA
-
ESG Dr. Max Euwe 2
4 - 6
7
29-mrt
ESG Dr. Max Euwe 2
-
Wageningen VLG Advocaten
3,5 - 6,5
8
12-apr
SOPSWEPS'29
-
ESG Dr. Max Euwe 2
5,5 - 4,5
9
10-mei
DSC Delft
-
ESG Dr. Max Euwe 2
9 - 1
Team 3
Het derde team komt in het seizoen 2013-2014 uit in de 3e klasse B van de KNSB. Op de pagina van de KNSB zijn alle uitslagen, standen en ook het programma voor de overige clubs te volgen.
Team 3
1
Luc Compagnie
2
Jasper de Jong
3
Khaled Darwisch
4
Gerrit Jan te Bokkel (c)
5
Maarten Vinke
6
Kristianne Tempelman
7
Ton Ellenbroek
8
Thomas van Veelen
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
1
21-sep
ESG Dr. Max Euwe 3
-
Almere
3,5 - 4,5
2
2-nov
De Toren Arnhem VSV 2
-
ESG Dr. Max Euwe 3
4,5 - 3,5
3
7-dec
ESG Dr. Max Euwe 3
-
ESG Emmen
5,5 - 2,5
4
4-jan
Philidor 1847 2
-
ESG Dr. Max Euwe 3
3,5 - 4,5
5
8-feb
ESG Dr. Max Euwe 3
-
Heerenveen
7,5 - 0,5
6
8-mrt
Staunton
-
ESG Dr. Max Euwe 3
4,5 - 3,5
7
29-mrt
ESG Dr. Max Euwe 3
-
Almelo
4 - 4
8
12-apr
DSG Pallas
-
ESG Dr. Max Euwe 3
3 - 5
9
10-mei
Caissa 5
-
ESG Dr. Max Euwe 3
4 - 4
Team 4
Het vierde team komt in het seizoen 2013-2014 uit in de 3e klasse A van de KNSB. Op de pagina van de KNSB zijn alle uitslagen, standen en ook het programma voor de overige clubs te volgen.
Team 4
1
Andre Krüger
2
Jorg Kucheyda
3
Sjoerd van Willigen (c)
4
Frank Grube
5
Kirsten Solberg
6
Wouter de Haas
7
Norbert Raygrotzki
8
Peter Schelwokat
9
Remko Algera
R
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
1
21-sep
Assen
-
ESG Dr. Max Euwe 4
4,5 - 3,5
2
2-nov
ESG Dr. Max Euwe 4
-
Oosten-Toren
3 - 5
3
7-dec
Denk en Zet
-
ESG Dr. Max Euwe 4
3,5 - 4,5
4
4-jan
ESG Dr. Max Euwe 4
-
Groninger Combinatie 4
3,5 - 4,5
5
8-feb
De Twee Kastelen
-
ESG Dr. Max Euwe 4
4 - 4
6
8-mrt
ESG Dr. Max Euwe 4
-
Sneek
3 - 5
7
29-mrt
Philidor 1847 3
-
ESG Dr. Max Euwe 4
3,5 - 4,5
8
12-apr
ESG Dr. Max Euwe 4
-
SISSA 2
6,5 - 1,5
9
10-mei
Spassky's
-
ESG Dr. Max Euwe 4
5,5 - 2,5
Laatst bijgewerkt: 06 juli 2014